Restoran & Bar

En lezzetli tatillerin yolu restoranımızdan geçiyor!

Enda Pool Restaurant

50 kişilik açık ve kapalı alanları ile misafirlerine hizmet vermektedir. Sabah Kahvaltısı 08:00 – 10:00 saatleri arasında, akşam yemeği ise saat 19:30 ile 22:00 saatleri arasında serpme Türk Akdeniz kahvaltısı ve Ale Carte akşam yemeği servis edilmektedir. Sabah kahvaltısı servis saatlerinde restaurantımızdan alınan çay, kahve ve su ücretsiz olup, akşam yemeğinde alınan tüm içecekler extradır.

Roof Lodge Bar

30 kişilik kapasitesi ile otel içerisinde vakit geçirmek isteyen misafirlere 18:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Eşsiz Kalkan manzarasına hakim teras Enda Boutique Hotel misafirlerinin vazgeçilmez noktasıdır.

Enda Roof Restaurant

Eşsiz manzarası esnasında BBQ sunumu yapan Roof restaurant hafta sonları rezervasyon ile açılmaktadır. BBQ gecelerinde menüsü birbirinden leziz Akdeniz mezeleri, salataları ile zenginleştirilmektedir. Özel günlerini kutlamak isteyen misafirleri için de öncesinden bildirilmesi halinde misafirleri için özenle hazırlayacağımız sunumlar mevcuttur. Enda Roof Restaurant 19:30 – 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. A’ la Carte Restoran olarak 22:00 – 24:00 saatleri arasında ise teras bar olarak hizmetinizdedir.

Fotoğraf Galerisi

Türk mutfağının geleneksel tadları ile günümüzün modern mutfağı

Open chat